Home

răsărit Lichefia terasă puncte rogers cup Coreea Dezacord Premoniţie

Simona Halep, în finala Rogers Cup de la Montreal

SIMONA HALEP ROGERS CUP | Cand a fost programat primul meci al lui Halep la  turneul de la Toronto! Campioana en-titre e cap de serie 4! | Sport.ro
SIMONA HALEP ROGERS CUP | Cand a fost programat primul meci al lui Halep la turneul de la Toronto! Campioana en-titre e cap de serie 4! | Sport.ro

Simona Halep a aflat când va debuta la Toronto! Anunțul făcut de  organizatorii Rogers Cup - Eurosport
Simona Halep a aflat când va debuta la Toronto! Anunțul făcut de organizatorii Rogers Cup - Eurosport

Învingătoare la Rogers Cup, Simona Halep a primit același premiu ca  jucătorul bătut de Rafa Nadal în finala masculină » Organizatorii au  explicat diferența uriașă de bani
Învingătoare la Rogers Cup, Simona Halep a primit același premiu ca jucătorul bătut de Rafa Nadal în finala masculină » Organizatorii au explicat diferența uriașă de bani

Cinci românce în programul de marţi de la Rogers Cup | Digi24

Rogers Cup - tenisdecamp.ro

Simona Halep a pierdut 710 puncte în clasamentul WTA după abandonul de la  Toronto. Ce se întâmplă în clasament
Simona Halep a pierdut 710 puncte în clasamentul WTA după abandonul de la Toronto. Ce se întâmplă în clasament

Simona Halep "zboară" la Toronto! Românca e în semifinale, după o victorie  spectaculoasă cu Coco Gauff - Eurosport
Simona Halep "zboară" la Toronto! Românca e în semifinale, după o victorie spectaculoasă cu Coco Gauff - Eurosport

Rogers Cup Montreal | Cine îi dă replica lui Nadal în contextul absențelor  lui Djokovic și Federer + rivalitatea Dimitrov - Wawrinka ține din nou  capul de afiș în primul tur: tabloul complet
Rogers Cup Montreal | Cine îi dă replica lui Nadal în contextul absențelor lui Djokovic și Federer + rivalitatea Dimitrov - Wawrinka ține din nou capul de afiș în primul tur: tabloul complet

Simona Halep la Cupa Rogers, Toronto. Când începe turneul

Simona Halep, o noua provocare uriasa in SUA! Cate puncte are de aparat  inainte de US Open | Sport.ro
Simona Halep, o noua provocare uriasa in SUA! Cate puncte are de aparat inainte de US Open | Sport.ro

Simona Halep, eliminată la dublu la Rogers Cup : Europa FM

Rogers Cup - program, rezultate, jucatoare, meciuri, tenis live - Fanatik.ro

Bianca Andreescu - Serena Williams, finala Rogers Cup 2019, la Toronto.  Campioana americană a întrerupt parcursul de vis al revelației turneului,  Marie Bouzkova, după o revenire apăsată
Bianca Andreescu - Serena Williams, finala Rogers Cup 2019, la Toronto. Campioana americană a întrerupt parcursul de vis al revelației turneului, Marie Bouzkova, după o revenire apăsată

Pe ce loc a ajuns Bianca Andreescu în clasamentul WTA după ce a câştigat Rogers  Cup - Stirileprotv.ro
Pe ce loc a ajuns Bianca Andreescu în clasamentul WTA după ce a câştigat Rogers Cup - Stirileprotv.ro

Simona Halep s-a retras de la turneul de la Toronto. În meciul cu Marie  Bouzkova au reapărut problemele medicale | Digi24
Simona Halep s-a retras de la turneul de la Toronto. În meciul cu Marie Bouzkova au reapărut problemele medicale | Digi24

Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va  câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport
Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport

Simona Halep e în turul 2 la Toronto! Meci perfect al româncei cu Donna  Vekic la Rogers Cup - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Toronto! Meci perfect al româncei cu Donna Vekic la Rogers Cup - Eurosport

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Cum poate reveni Simona Halep pe locul 1 WTA! Calcule complete pentru  sezonul pe hard! Cate puncte trebuie sa apere campioana de la Wimbledon in  perioada urmatoare | Sport.ro
Cum poate reveni Simona Halep pe locul 1 WTA! Calcule complete pentru sezonul pe hard! Cate puncte trebuie sa apere campioana de la Wimbledon in perioada urmatoare | Sport.ro

Rogers Cup. Simona Halep – Jennifer Brady, meci cu mari emoții pentru  româncă, în turul doi al turneului de la Toronto | Digi24
Rogers Cup. Simona Halep – Jennifer Brady, meci cu mari emoții pentru româncă, în turul doi al turneului de la Toronto | Digi24

Cine transmite la TV meciurile Simonei Halep de la Rogers Cup - Playtech  Știri
Cine transmite la TV meciurile Simonei Halep de la Rogers Cup - Playtech Știri

Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul  favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce  dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari
Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari

Simona crește nivelul, trece de Svetlana Kuznetsova și se califică în  sferturi la Toronto - Treizecizero
Simona crește nivelul, trece de Svetlana Kuznetsova și se califică în sferturi la Toronto - Treizecizero

Ashleigh Barty este aproape de a pierde locul 1 WTA după ce a fost  eliminată în primul tur la Rogers Cup
Ashleigh Barty este aproape de a pierde locul 1 WTA după ce a fost eliminată în primul tur la Rogers Cup