MOLDOVA TEAM: Victor Ciobanu, lupte greco-romane | Tokyo2020 | Olympic  Moldova
MOLDOVA TEAM: Victor Ciobanu, lupte greco-romane | Tokyo2020 | Olympic Moldova

lupte greco-romane - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
lupte greco-romane - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

O nouă etapă a campionatului interjudețean de lupte greco-romane, o nouă  salbă de medalii pentru sportivii giurgiuveni (GALERIE FOTO) - Eveniment GR
O nouă etapă a campionatului interjudețean de lupte greco-romane, o nouă salbă de medalii pentru sportivii giurgiuveni (GALERIE FOTO) - Eveniment GR

AUR pentru România! Un român este campion la lupte greco romane, categoria  130 de kilograme
AUR pentru România! Un român este campion la lupte greco romane, categoria 130 de kilograme

Lupte greco – romane. Ștefan Rusu, la fel de bun, ca vinul, și după 25 de  ani! (FOTO) | Suceava News Online
Lupte greco – romane. Ștefan Rusu, la fel de bun, ca vinul, și după 25 de ani! (FOTO) | Suceava News Online

Denis Mihai, vicecampion mondial la lupte greco-romane

Participare impresionantă la prima ediție a turneului de Lupte Greco Romane,  “Memorialul Tache Moșescu”, desfășurat la Medgidia
Participare impresionantă la prima ediție a turneului de Lupte Greco Romane, “Memorialul Tache Moșescu”, desfășurat la Medgidia

Lupte - Wikipedia

Victor Ciobanu a devenit campion mondial la lupte greco-romane. Moldoveanul  a câștigat medalia de aur - #diez
Victor Ciobanu a devenit campion mondial la lupte greco-romane. Moldoveanul a câștigat medalia de aur - #diez

Jocurile Olimpice - Alexuc Ciurariu a pierdut la lupte greco-romane  categoria 130 kg cu Mijain Lopez - Lupte video - Eurosport
Jocurile Olimpice - Alexuc Ciurariu a pierdut la lupte greco-romane categoria 130 kg cu Mijain Lopez - Lupte video - Eurosport

20 09 ARMA SECRETA A BOTOSANIULUI LA LUPTE GRECO ROMANE - YouTube

Luptătorii de la CS Farul Constanța, pe podium la Naționale. Ce spune  antrenorul Gheorghe Grigore
Luptătorii de la CS Farul Constanța, pe podium la Naționale. Ce spune antrenorul Gheorghe Grigore

România, Campioană Balcanică supremă! Echipele României au obținut Locul 1  în clasamentul pe Echipe, la toate cele trei stiluri: Lupte Greco-romane,  Lupte Feminine și Lupte Libere!
România, Campioană Balcanică supremă! Echipele României au obținut Locul 1 în clasamentul pe Echipe, la toate cele trei stiluri: Lupte Greco-romane, Lupte Feminine și Lupte Libere!

lupte-greco-romane,-copii - Graiul Maramureșului

Lugojenii, cei mai buni din țară la lupte greco-romane! CSM a câștigat Cupa  României, la seniori – Lugojeanul.ro
Lugojenii, cei mai buni din țară la lupte greco-romane! CSM a câștigat Cupa României, la seniori – Lugojeanul.ro

Medalii naționale pentru juniorii CS Botoșani la lupte greco-romane -  Monitorul de Botoșani
Medalii naționale pentru juniorii CS Botoșani la lupte greco-romane - Monitorul de Botoșani

Sport local: Luptatorii tineri au participat in numar mare la Cupa Sucevei  » Monitorul de Suceava - Joi, 3 Martie 2022
Sport local: Luptatorii tineri au participat in numar mare la Cupa Sucevei » Monitorul de Suceava - Joi, 3 Martie 2022

Caraimanul Buşteni, pe „harta campionilor” la greco-romane! – Ziarul Prahova

Un român este campion european la lupte greco-romane!

Stiri Lupte Greco Romane - InSport - Inspira Sport

Alin Alexuc-Ciurariu a fost eliminat în sferturile de finală ale  competiţiei de lupte greco-romane la Jocurile Olimpice : Europa FM
Alin Alexuc-Ciurariu a fost eliminat în sferturile de finală ale competiţiei de lupte greco-romane la Jocurile Olimpice : Europa FM