Home

punct Suprima tigru cupa romaniei dinamo dinamo 2 Mire Plauzibil Inițiativă

Video | Cum a pierdut Dinamo calificarea în finala Cupei. Mihai a ratat de  două ori de la 11 metri, de ce s-a repetat lovitura
Video | Cum a pierdut Dinamo calificarea în finala Cupei. Mihai a ratat de două ori de la 11 metri, de ce s-a repetat lovitura

Fotbal: Dinamo, învinsă cu 3-2 de Sepsi OSK în Cupa României - Mesagerul de  Covasna
Fotbal: Dinamo, învinsă cu 3-2 de Sepsi OSK în Cupa României - Mesagerul de Covasna

1998 🏆 🇱🇻𝐑𝐀𝐏𝐈𝐃 - 🇦🇹Dinamo 2️⃣-1️⃣ | 🎬#ISTORIE 📆25.03.1998 🏆CUPA  ROMÂNIEI 🇱🇻ÎN URMĂ CU 2️⃣3️⃣ DE ANI, RAPIDUL ÎNVINGEA PENTRU A TREIA OARĂ  ÎN ACEL SEZON DINAMO ȘI SE CALIFICA ÎN FINALA...
1998 🏆 🇱🇻𝐑𝐀𝐏𝐈𝐃 - 🇦🇹Dinamo 2️⃣-1️⃣ | 🎬#ISTORIE 📆25.03.1998 🏆CUPA ROMÂNIEI 🇱🇻ÎN URMĂ CU 2️⃣3️⃣ DE ANI, RAPIDUL ÎNVINGEA PENTRU A TREIA OARĂ ÎN ACEL SEZON DINAMO ȘI SE CALIFICA ÎN FINALA...

Dinamo - Sepsi 2-3, în etapa 2 din grupele Cupei României Betano. „Câinii”,  debut trist pe „Arcul de Triumf”. Video - Fanatik.ro
Dinamo - Sepsi 2-3, în etapa 2 din grupele Cupei României Betano. „Câinii”, debut trist pe „Arcul de Triumf”. Video - Fanatik.ro

CUPA ROMÂNIEI | Dinamo - Sepsi OSK 2-3 | Victorie pentru oaspeți pe Arcul  de Triumf! „Câinii” s-au trezit pe final | Sport.ro
CUPA ROMÂNIEI | Dinamo - Sepsi OSK 2-3 | Victorie pentru oaspeți pe Arcul de Triumf! „Câinii” s-au trezit pe final | Sport.ro

SCOR Steaua – Dinamo: 2-2 in Cupa Romaniei VIDEO REZUMAT

Steaua - Dinamo 2-2 (Cupa Romaniei 2016) (VLOG & POZE) - YouTube

Cupa României | Dinamo-FCSB 1-0. Golul lui Nemec îi duce pe "câini" în  sferturile de finală - Eurosport
Cupa României | Dinamo-FCSB 1-0. Golul lui Nemec îi duce pe "câini" în sferturile de finală - Eurosport

Dinamo va juca pe ”Arcul de Triumf”

Vlad Achim, discurs dur după remiza cu Dinamo din Cupa României

Dinamo - Sepsi OSK Sf. Gheorghe 2-3, Cupa României. Cinci goluri în primul  meci de fotbal jucat pe ”Arcul de Triumf” - Playsport
Dinamo - Sepsi OSK Sf. Gheorghe 2-3, Cupa României. Cinci goluri în primul meci de fotbal jucat pe ”Arcul de Triumf” - Playsport

Dinamo Bucuresti | Bucharest

Slobozia, Dinamo, Voluntari și Petrolul, eliminate din Cupă

Programul etapei a 3-a din faza grupelor Cupei României

DINAMO a învins RAPID, scor 1-0, şi a câştigat CUPA ROMÂNIEI - GALERIE FOTO

Cupa României la fotbal: CSA Steaua, Dinamo şi... | News.ro

Dinamo - FC Argeş 1-2. O nouă deziluzie pentru Mircea Rednic. Cristi  Dumitru îi duce pe argeșeni în sferturile Cupei României. Video - Fanatik.ro
Dinamo - FC Argeş 1-2. O nouă deziluzie pentru Mircea Rednic. Cristi Dumitru îi duce pe argeșeni în sferturile Cupei României. Video - Fanatik.ro

Steaua-Dinamo 2-1 (cupa Romaniei) - YouTube

Dinamo - Sepsi 2-3, în Cupa României Betano

CUPA ROMÂNIEI. CS Tunari vs Dinamo București 0-3 (0-1) – Dinamo 1948  București
CUPA ROMÂNIEI. CS Tunari vs Dinamo București 0-3 (0-1) – Dinamo 1948 București

Un angajat al roș-albilor a arbitrat ”derby-ul” Dinamo 2 - Dinamo, în Cupa  României!
Un angajat al roș-albilor a arbitrat ”derby-ul” Dinamo 2 - Dinamo, în Cupa României!

Tabloul sferturilor de finală, calendar și clasamente finale în grupe! | Cupa  României
Tabloul sferturilor de finală, calendar și clasamente finale în grupe! | Cupa României

Cainii la steaua - Dinamo 2-2 in Cupa Romaniei - YouTube

Steaua - Dinamo 2-2! Echipa lui Rednic s-a calificat în finala Cupei  României
Steaua - Dinamo 2-2! Echipa lui Rednic s-a calificat în finala Cupei României

FOTO Pandurii - Dinamo 2-3 » "Cîinii" i-au scos pe gorjeni și din Cupa  României, după un gol în minutul 90
FOTO Pandurii - Dinamo 2-3 » "Cîinii" i-au scos pe gorjeni și din Cupa României, după un gol în minutul 90

CUPA ROMÂNIEI. Unirea Slobozia vs Dinamo București se joacă la Buzău –  Dinamo 1948 București
CUPA ROMÂNIEI. Unirea Slobozia vs Dinamo București se joacă la Buzău – Dinamo 1948 București