Home

Armonios dulce Gât cs universitatea craiova fc botosani vântul este puternic salvare semnal luminos

FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 2-2. Reghe nu mai bate pe nimeni în  Liga 1!
FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 2-2. Reghe nu mai bate pe nimeni în Liga 1!

CS Universitatea Craiova se înclină la Botoșani - SPORT POST

FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 1-0, în etapa #22 din Liga 1. Debut  cu stângul pentru Eugen neagoe
FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 1-0, în etapa #22 din Liga 1. Debut cu stângul pentru Eugen neagoe

CSU Craiova - FC Botoșani se va juca cu doar 1000 de suporteri pe  "Oblemenco", Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro
CSU Craiova - FC Botoșani se va juca cu doar 1000 de suporteri pe "Oblemenco", Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro

FC Botoșani - Universitatea Craiova 1-0 | Oltenii nu vor pune „Geană” pe  geană! Flavius Stoican i-a stricat debutul lui Neagoe | Sport.ro
FC Botoșani - Universitatea Craiova 1-0 | Oltenii nu vor pune „Geană” pe geană! Flavius Stoican i-a stricat debutul lui Neagoe | Sport.ro

Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-2 | Brazilianul Gustavo a deschis  scorul, dar moldovenii au întors
Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-2 | Brazilianul Gustavo a deschis scorul, dar moldovenii au întors

Live Score Universitatea Craiova - FC Botoșani, de la 19:15

Se anunță „vijelie” la Craiova - FC Botoșani, barajul de Conference League

FC Botoșani - CS U Craiova 0-0, în etapa a 11-a din Liga 1

FC Botosani vs U Craiova 1948 CS: Score en direct, Stream et résultats H2H  1/21/2023. Avant-match FC Botosani vs U Craiova 1948 CS, équipe, heure de  début. Tribuna.com
FC Botosani vs U Craiova 1948 CS: Score en direct, Stream et résultats H2H 1/21/2023. Avant-match FC Botosani vs U Craiova 1948 CS, équipe, heure de début. Tribuna.com

Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-0. Crețu l-a salvat pe Rădoi în  prelungiri. Oltenii revin în zona locurilor de play-off - Playsport
Universitatea Craiova - FC Botoșani 1-0. Crețu l-a salvat pe Rădoi în prelungiri. Oltenii revin în zona locurilor de play-off - Playsport

Video | Universitatea Craiova - FC Botoșani 2-0. Oltenii lui Reghecampf  merg în preliminariile Conference League
Video | Universitatea Craiova - FC Botoșani 2-0. Oltenii lui Reghecampf merg în preliminariile Conference League

CS Universitatea Craiova - FC Botoșani se poate juca săptămâna viitoare!  Care e condiția
CS Universitatea Craiova - FC Botoșani se poate juca săptămâna viitoare! Care e condiția

FC Botoșani - CS Universitatea Craiova 1-0

FC U Craiova - FC Botoșani Live Video Online în etapa 29 din Superliga

FC Botoşani va juca împotriva Universităţii Craiova în barajul pentru  Conference League, ca urmare a rezultatului din finala Cupei României |  adevarul.ro
FC Botoşani va juca împotriva Universităţii Craiova în barajul pentru Conference League, ca urmare a rezultatului din finala Cupei României | adevarul.ro

Superliga. CS Universitatea Craiova - FC Botoşani, rezultat. Vezi unicul  gol marcat în prelungirile partidei disputate la Severin - Video | DCNews
Superliga. CS Universitatea Craiova - FC Botoşani, rezultat. Vezi unicul gol marcat în prelungirile partidei disputate la Severin - Video | DCNews

Jucătorii Universității Craiova, cu gândul la barajul cu FC Botoșani după  victoria cu Farul: ”Vrem să ajungem în Europa” - Fanatik.ro
Jucătorii Universității Craiova, cu gândul la barajul cu FC Botoșani după victoria cu Farul: ”Vrem să ajungem în Europa” - Fanatik.ro

FC BOTOSANI - CSU CRAIOVA 2-1 şi oltenii sunt în FINALA CUPEI ROMANIEI 2018

CS U Craiova, fără victorie în Liga 1 de 3 meciuri! Oltenii lui Reghecampf,  doar egal cu FC Botoșani - Eurosport
CS U Craiova, fără victorie în Liga 1 de 3 meciuri! Oltenii lui Reghecampf, doar egal cu FC Botoșani - Eurosport

VIDEO | U Craiova 1948 - FC Botoşani 3-2. Compagno a marcat superb şi a  închis un meci spectaculos în Oltenia!
VIDEO | U Craiova 1948 - FC Botoşani 3-2. Compagno a marcat superb şi a închis un meci spectaculos în Oltenia!

VIDEO ǀ FC Botoşani – Universitatea Craiova 1-0. Prestaţie foarte modestă a  oltenilor
VIDEO ǀ FC Botoşani – Universitatea Craiova 1-0. Prestaţie foarte modestă a oltenilor